| Girasole a întrebat:

am un Sansung Galaxy Wonder si vreau sa instalez magazin google play si nu stiu de ce nu merge (imi trebuie pentru doua aplicatii,facebook si massenger facebook) cine poate sa ma ajute, multumesc

1 răspuns:
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Din cate stiu galaxy wonder are android deci ar trebui sa aiba si magazin play sau android market, daca nu ai nici una, cel mai simplu este, ca atunci cand esti undeva si ai internet sa cauti pe google numele aplicatiei( de exemplu facebook) urmata de instal ( de exemplu facebook instal ) dupa care iti va aparea un link catre instalarea facebook. P.S. daca mai ai vreo nelamurire intreaba ca si coment la raspunsul meu. Sper ca te-am ajutat happy