| valyas a întrebat:

Buna TPU, am un tel.samsung S21 fe,si am o problema cu soneria, adica cand suna cineva si tel.este pe masa,suna normal ca volum,dar daca ilo iau in mana se reduce sonorul foarte tare,la fel si daca este in buzunarnu se aude aproape deloc, cred ca ar trebui dezctivat un senzor, dar nu stiu care.Cine ma poate ajuta dau funda.Multumesc

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Este posibil ca soneria sa fie miscata din locas si se transmit doar vibratiile acustice, prin carcasa si suprafete rigide.
Meri la un service sa-l verifice!