| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Allview a4 you si mentionez ca imi merg extrem de multe jocuri printre care si gta san andreas.Problema este cand vreau sa pun gta vice city pe card sau gta 3 nu mi-se muta pe card 100% ramane la 84% si sta asa ore intregi(se blocheaza). Cardul are 16 gb deci nu am probleme cu memoria.Ce este de facut?

2 răspunsuri:
| AlinG5 a răspuns:

Buna, si eu am aceeasi marca de telefon, scuze ca te intreb dar am aceeasi problema, plus ca imi arata memoria interna de 150 MB, vreau sa stiu, tu ce memorie ai la telefon (?

| anonim_4396 explică (pentru AlinG5):

Eu am 4 gb memorie interna