| kimy19 a întrebat:

Am un telefon Allview x2 soul lite iar aseara am facut backup pe acest telefon si acum nu stiu cum sa recuperez mesajele care s-au sters si notitele. Datele la care mi-a fost facuta copie de rezerva sunt jurnalul de apeluri si contactele. Eu pana acum nu am mai facut backup si poate din cauza ca nu am stiut sa fac nu mi s-au salvat mesajele si notitele. As dori sa stiu daca exista vreo aplicatie care ma poate ajuta sa recuperez aceste documente sau daca este cineva pe aici care ma poate ajuta?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra din nou la restaurare si da-i sa faca restaurare din backup. Daca nu merge inseamna ca s-au pierdut definitiv. Nu exista soft recuperare mesaje.