| onuticuta200312 a întrebat:

Am un telefon Huawei y530 si de la o vreme merge incet se blocheaza des si imi este greu sa caut ceva pe internet? Credeti ca este vreo problema serioasa, ar trebui sa-l duc la un service? Il am doar de cateva luni...Foarte des imi apare:"Aplicatia....nu raspunde.Doriti sa o inchideti?".Am variante de alegere:"Asteptati"sau"Inchideti". vreo parere? Ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| RaduTN a răspuns:

Dă-i reset factory, asta s-ar putea să te ajute foarte mult. După poți folosi un program de curățare a telefonul ca Clean Master.