| daryan2017 a întrebat:

Buna TPU.Am un telefon j7 2017 si vreau sa stiu ce trebuie sa fac, ca atunci cand sun pe cineva si persoana respectiva vorbeste la telefon sa-mi apara ca este in asteptare, ca vorbeste la telefon..Am activat apelul in asteptare dar daca eu sun pe cineva si vorbeste la telefon mie nu-mi apare, suna normal.Ce as putea face?,am mai pus o dată această întrebare care nu poate da nimeni, un răspuns, credeam ca aici poti rezolva o grămadă de probleme dar degeaba.

2 răspunsuri:
| F12345 a răspuns:

Nu îți va apărea doar dacă și persoana respectivă si-a activat opțiunea apel în asteotare. Dacă nu are ăsta activată când vei suna va suna ocuoat, nu vei putea apela. Deci nu are legătură cu telefonul tău. Tu daca ai activat aia în momentul în care vb la telefon și ești sunata persoanei care te suna îi va apărea așa. Sper ca ti-am fost de ajutor

| Alessio240 a răspuns:

Dacă ești pe Orange nu funcționează în niciun fel