| CelebraAnonima a întrebat:

Buna,TPU! Am un telefon Samsung Galaxy J1 si as vrea sa il reformatez(sa il aduc la setarile din fabrica). Atunci cand l-am cumparat,a trebuit sa ii bag un cod pe care l-am primit odata cu telefonul. Intrebarea mea e: daca il reformarez, trebuie sa ii bag din nou acelasi cod? Multumesc.

Funda! :*

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mda, în acest caz, cel mai probabil, vei avea nevoie de acel cod sad
Am mai văzut pe aici useri cu aceeaşi problemă...

Toate cele bune!

1 răspuns:
| MihaiKJL a răspuns:

Nu cred. Ca tu practic doresti sa stergi toate fisierele din el atunci cand il formatezi.