| LalaPupici a întrebat:

Am un telefon Xiaomi Mi 5 si l-am scapat, iar camera principala cred ca s-a ciobit sau ceva, pentru ca atunci cand fac poze se vede un punct destul de mare negru. Nu cred ca s-a spart sticla pentru ca am citit alte articole in care ziceau ca daca se sparge sticla, se vede mai incetosat, nu puncte negre. Ideea este: se poate schimba camera la un service? Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea la telefonul asta.

| Luisaaaaaaa a răspuns:

Telefonul asta nu este atat de =popular=. Deci nu se poate schimba.Camera este stricata.