| Bilutzaaa a întrebat:

Buna TPU.As avea o intrebare. Ce parere aveti despre Samsung Galaxy Pro Silver? Fundaaa.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Dpdv tehnic este acceptabil la preţul pe care îl are ( 700-800 lei ).

Pentru specificaţiile tehnice vezi linkul :
http://telefonultau.eu/......ilver.html

| COOLboY a răspuns:

Da merita banii, poti alege dintre asta si HTC ChaCha, care e mai elegant si are camera mai buna si blit, dar daca vrei sa ai ecran mai mare si baterie mai buna, ma refer daca trimiti multe SMS-uri, da, atunci Pro-ul, oricum specificatiile sunt foarte asemanatoare.