| Unicubeii a întrebat:

Buna,TPU!
As dori sa imi cumpar un nou telefon, ceva mai inteligent, pentru ca am nevoie. Am cateva intrebari.
1. Dintre S5 mini si S4 mini La Fleur, ce alegeti?
2. Un telefon cu versiunea de Android Jellybean poate fi upgradat la Kitkat? S5 are Kitkat iar S4 mini La fleur are Kitkat, care e mai bun?

3 răspunsuri:
| TheCosmin02 a răspuns:

Deci daca ai buget pentru s5mini inseamna ca poti sa iti iei si un s4 care costa 1399lei la ei in magazine. S4 e mai performant decat alea 2. Si s4 va avea android 5.0

| Band12Nikki a răspuns:

Buna!
Dupa parerea mea, mai bun este S5.
Sper ca te-am ajutat!

| BeaK a răspuns:

S5 mini e cel mai bun!