| alingangster a întrebat:

as vrea sa ma ajutati cu o problema! Deci am cumparat nou nout un Samsung galaxy core plus de vreo luna si acuma incepe sa faca fitze....Deci prima data mi s-a stricat microfonul de la casca,orice casca as baga in el nu mai merge microfonu si plus ca telefonul a luat-o razna deci cand introduc casca si pun muzica ba se schimba melodia singur,ba executa comenzi singur,ba se inchide muzica, face tot felul de chestii telefonul, nu stiu ce are!

1 răspuns:
| Vlad_Bogdan_1996 a răspuns:

Du-l de unde la-i luat dacă ai garantie. Su eu as vrea să-mi cumpar galaxy core 4 dar stiu ca nu sunt prea bune acum costa 700 de lei daca va fi de BF 400-500 il cumpar macar sa-i fac review pe youtube. Deci du-l la magazin sau la un service si incearca sa upgradezi si androidul poate o sa mearga mai bine telul daca zici ca face urât bafta!