| Iulian_Alexandru_Vartolomei_1992 a întrebat:

As vrea sa stiu care telefon e mai bun, performant.Stiti voi va las mai jos un link sa il comparati. Puteti sa spuneti si alte telefoane dar pe mine m-ar interesa sa alegeti dintre acestea 2 si sa spuneti de ce! Mersi! http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6194&idPho ne2=5685

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview X1 Xtreme happy

Toate cele bune.

| sappy a răspuns:

Cum sa compari un Allview cu iphone? Castigator este clar iphone-ul!
Dar depinde de utilizator, eu unul nu as cumpara ceva ce nu o sa-l folosesc la adevarata voloare doar pentru fala!