| cflorin11 a întrebat:

as vrea sa stiu de la utilizatorii telefoanelor android daca updateul sistemului android se poate face fara cartela sim in telefon. detin un telefon Motorola moto g 4g prima varianta cea cu ecran de 4, 5 inch si am auzit ca majoritatea detinatorilor al acestui tip de telefon au primit deja lollipop din ianuarie insa eu am varianta 4.4.4 am incercat sa fac update si imi spune ca sistemul de operare este ultima versiune. rog posesorii de moto g sa ma ajute. garantat fundita multumesc anticipat

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Citind mai multe despre lollipop aflu ca nu este tocmai stabil, de ce ai face update la el? Mai poti astepta sa primeasca imbunatatiti.