| valycool a întrebat:

Buna TPU as vrea si eu sa imi spuneti care ar fi cel mai bun telefon de cumparat intre pretul de 600-800 de lei sa aiba un android 4.4 si sa fie unul bun happy

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Repede cat e la oferta:
http://www.emag.ro/......DX4VZBBBM/
E mai ieftin decat versiunea initiala, chiar daca are 4.4 si 0.5 GB in plus.

Restul telefoanelor in acelasi pret au doar 1 GB RAM.
Daca te intereseaza, LG G2 Mini.

La evitat as trece Allview Viper V1, care are 1 GB RAM si 16 de stocare, unul dintre norocoasele de la Allview care primesc Update la 4.4, in schimb procedura de actualizare e alta si mai complexa, iar interfata Allview e oribila, chiar si la 4.4.

| valycool explică (pentru LTAA):

Dar de telefonul asta ce imi poti spune? http://www.emag.ro/telefon-mobil-allview-black-x1-soul/pd/DNGFJBBBM/

| LTAA a răspuns (pentru valycool):

Ar fi ceva, are 2 GB RAM, actualizare catre 4.4, dar interfata nepotrivita.
Ori ii instalezi Nova Launcher, ori descarci un custom ROM.

6 răspunsuri:
| HalloweenSamy a răspuns:

Daca nu vrei sa mai cheltui nici un ban in plus eu iti recomand Nexus 4, sau Samsung galaxy s2 plus. Daca mai pui inca 100 de lei iti poti lua un Samsung galaxy s3

| valycool explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri mi-ati fost de mare ajutor

| Iluta_Ciprian_1992 a răspuns:

Iti propun Nexus 4.Acum el costa intre 900-1000 dar e foarte bun.Am unul de 2 ani si inca ma uimesc cit de bun e.