| Gabi_mo_1992 a întrebat:

Buna TPU care este cel mai bun telefon intr-un raport calitate- pret sa nu sara 2000 de lei

9 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse modele la linkul :
http://www.emag.ro/......ricedesc/c

http://www.pcgarage.ro/......e-24-luni/

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

LG G3.

| AliLina2 a răspuns:

Salut,iti recomand Motorola Moto angryvarianta 2013 si 2014, ambele sunt extraordinar de bune, diferenta intre ele este ca "X"-ul din 2013 e mai slabut ca cel din 2014)..eu am in Motorola Moto E varianta 2014(e mult mai slab ca " X"-ul dar imi merge extraordinar de bine, si pe net si la jocuri(gen GTA, Real Racing 3-nu are pic de lag)si multe altele..se aude tare(parca ar avea difuzor Yamaha)..Deci fara alte ezitari iti recomand cu incredere Motorola Moto X!

| AliLina2 a răspuns:

Scuze,cred ca am apasat din greseala pe emoticon.

| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

In pretul asta iti iei un Samsung galaxy s3 si iti mai raman si bani, o sa fi multumit de el iti garantez. funda?

| user13579 a răspuns:

Android: Galaxy S4, Google Nexus 5, One Plus One

Windows: Nokia Lumia 830 / 930

iOS: mai bine nu laughing

| Gabi_mo_1992 explică:

Alt ceva?

| DoddyAndrey a răspuns:

Lg G2