| Lazãr_Narcis_1999 a întrebat:

Care telefon ar trebui sa-l iau? HUAWEI ASCEND G6 sau ACER LIQUID E3? nu ma pot decide. Astept raspunsuri... Multumesc!

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Huawei Ascend G6.

| Jipa95 a răspuns:

Eu m-as duce catre Acer, camera foto mai performanta, display-ul mult mai ok, si un gpu foarte performant.

Bft!

| YoungCaesar a răspuns:

Salut!

Huawei Ascend G6.
In primul rand, este un telefon cu un Design premium, este qHD dar nu se considera un dezavantaj langa ecranul de 4.7 inch.
Specificatiile dispozitivului sunt destul de bune la pretul respectiv si Huawei are un support bun in spatele telefoanelor.

Sper ca te-am ajutat!

| YoungCaesar a răspuns:

Mentionez faptul ca pe fata are o camera de 5 megapixeli iar pe spate 8megapixeli, este un selfie mobile excelent!