| maryem a întrebat:

Buna TPU.! Care telefon este mai bun? Samsung S5230 Star sau Samsung S3650 Corby? Imi plac amandoua,dar nu stiu pe care sa il aleg, in functie si de pret.

2 răspunsuri:
| ReZiSTorr a răspuns:

Eu zic sa iti cumperi un smartphone. pe el poti pune ce aplicatii vrei
cel mai ieftin smartphone e Orange Zali la 400 lei

| Ronaleo a răspuns:

Ia-ti Samsung Galaxy Young, e vreo 350 lei. Eu am Corby de 3 ani, m-a tinut foarte bine pana acum, am si net pe el, e bun, insa e totusi cam trecut, e lansat acum 5 ani, si nici nu e un smartphone. Cumpara-ti young. Succes!