| deea21deutza a întrebat:

Ce alegeti dintre Iphone 5S si HTC M8?

13 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege HTC One M8, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......0c83j8.php

Toate cele bune.

| deea21deutza explică (pentru bursuc001):

Mersi pentru. site!

| bursuc001 a răspuns (pentru deea21deutza):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă.

| LTAA a răspuns:

HTC One M8, toata ziua. Ori One PlusOne.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphone 5s

| JusTPauL a răspuns:

Mie nu prea imi place iphone dar ce imi place la iphone are gpu mai slab decat majoritatea telefoanelor cu android si totusi se misca mai bine.

| SweetMinion a răspuns:

Iphone 5S

| Admunssen a răspuns:

HTC

| Krixxus a răspuns:

*** iphone
respect m8

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

HTC, mai rezistent, are android, gpu mai bun, camera e ok, si are carcasa de fier, foarte rezistenta

| John1973 a răspuns:

Wtf HTC M8 normal este cel mai bun in momentul de fata http://bit.ly/1zkbm2L

| ThinkDifferent a răspuns:

IPhone 5S fiindca, nu are lag fata de android, camera dupa parerea mea cea mai buna dupa Nokia Lumia, jocurile merg foarte bine, are senzor de amprenta, arata foarte elegant. etc. DEci iPhone 5S, clar!

| zahmi a răspuns:

Raspunsul tau aiciHTC M8...