| JustMeForever3 a întrebat:

ce parere aveti despre Allview X2 Xtreme, isi merita sau nu banii?

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut!

Din punctul meu de vedere nu!
La acest buget poți să-ți iei telefon mai bun. Nu recomand Allview!

Baftă

| JustMeForever3 explică (pentru OnuOnulică):

Telefon mai bun cum ar fi?

| OnuOnulică a răspuns:

Îți recomand G2.

| JustMeForever3 explică (pentru OnuOnulică):

G2 i muult mai slab si la camera si la tot... oricum cred ca voi ramane la Asus zenfone selfie

| Anonimuserr a răspuns:

Merită pentru că este firmă românească și oferă multe comparativ cu numele grele Iphone, Samsung, LG, HTC.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric NU. Sunt fost posesor de Allview. Dupa 9 luni s-a dus androidul, bateria s-a umflat, functionaza jalnic... nu recomand.

| JustMeForever3 explică (pentru anonim_4396):

Ok,pai atunci ce telefon imi rcomazi la fel de bun ca si acesta si la un pret cat de cat accesibil; Ce parere ai despre LG G FLEX 2 sau s5

| Alexandra282001 a răspuns:

Da merita :* eu una ti-as recomanda si Huawei P8 Lite, eu am, si merge ca S6-le happy pup

| JustMeForever3 explică (pentru Alexandra282001):

Mai bun i P8 Max si are cam acelasi pret cu x2 Xtreme