| CatalinOrzan a întrebat:

Ce telefon sa imi cumpar pana in 800 lei? Nu as vrea vre-un Samsung sa vre-un firma cunoscuta. Ce parere aveti despre Vonino EGO QS? Dar despre GoClever Insignia 5? Aceste 2 telefon au multi-touch?

8 răspunsuri:
| CatalinOrzan explică:

Sau vreo firma cunoscuta *

| CatalinOrzan explică:

Va for nu mai pomenti de s3 mini. Am spus ca nu vreau un Samsung

| Mέℓℓ a răspuns:

Nu le stiu deloc, nu am auzit de ele, dar daca vrei poti sa iti iei un Sony xperia m sau l, sunt niste telefoane destul de puternice si cu un design frumos.

| ChidoriKing a răspuns:

Eu as zice un Allview.Un Allview P5 Quad e super-smecher.Iti mai raman si banihee hee

| skrillex197453 a răspuns:

Eu zic ca Sony xperia l e foarte bun eu am asa ceva! sper ca te-am ajutat! Pa!

| davidxxl123 a răspuns:

Salut.Nu inteleg de ce nu ai vrea un samsung....este un telefon extraordinar de bun. Iti recomand un Samsung galaxy s3 mini e bestail si te incadrezi in pret!

| AlexL28 a răspuns (pentru davidxxl123):

S3 MINI e bestial? e cel mai mare piece of crap pe care l-a scos Samsung pe piata, din cate stiu e un dual core de 1Ghz, la pretul lui poti lua unul tactat ceva mai sus si cu un design care nu e de impins vagoane, eu recomand sa analizezi bine oferta, uite un link ca sa te orientezi mai bine dar nu iti recomand sa cumperi neaparat de acolo, in general sunt mai scumpe
http://www.emag.ro/......-si-1000/c

| CatalinOrzan explică (pentru davidxxl123):

Nu le suport! La raportul calitate-pret sunt ca i-phone-urile, adica stau slab.