| vampirs a întrebat:

ce ziceti de aceasta tableta?
http://www.emag.ro/......D4699BBBM/
mi se pare ok dar merg jocurile ff faine pe ea ca temple run Subway Surfers etc...
si inca ceva se poate conecta prin wifi nu?
Dau funda si vot la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| TheTimeKiller a răspuns:

Mai bine un Nexus 7(2012) daca gasesti, chiar si la mana a 2-a. Tableta aia e mult mai bune decat tab2 si tab3, are procesor quad core si sunetul bun big grin. Recomand Nexus 7 pentru ca nu se blocheaza ( tab 2 si 3 se blocheaza ingrozitor, cel putin ale mele, am si tab 2 si 3). Sper ca te-am ajutat big grin

3 răspunsuri:
| dantomescu78 a răspuns:

E foarte foarte misto.

Chiar mai devreme i-am recomandat-o unui alt user de pe TPU care vroia o tableta ieftina.

Iti recomand totusi sa arunci si o privire aici: http://bit.ly/1cAoN1x peste parerile celor care au mai cumparat-o ca sa iti faci o idee cat de buna e.

| KulcsarT a răspuns:

Are Wifi si merge aceste jocurile pe ea.

| Voicu_Teodora_1988 a răspuns:

M-am informat si pe ea merg aceste jocuri. Ea se poate conecta la wifi.