| ScioponRazvan a întrebat:

cine poate sa imi spuna si mie cum vad orele vorbite la un iphon 11 pro?
De ex la Samsung dai la apeluri, setari si ai acolo timp vorbit, sau ceva de genu!

2 răspunsuri:
| TamplaruAnisoara a răspuns:

Intra la telefon, la cele trei puncte de sus dreapta pe urma la istoric apeluri. Apoi verifica fiecare convorbire in parte si vei vedea si timpul cat ai vorbit.

| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Intra la setari, apoi la date mobile (a patra optiune de sus in jos), apoi te duci jos de tot si ai "call time"/durata apeluri cu toata perioada vorbita