| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie...
Atunci cand pun telefonul la incarcat si mi se incarca lent pana la 30% si dupa ce ajunge la 30% se incarca in 5 minute pana la 100%
Iar atunci stau pe net sau ma joc ceva si cand mi se descarca pana la 70% mi se descarca bateria in 2 minute pana la 0% oare ce sa fac? Sau care-i problema? Dau funda la cine imi spune

Răspuns Câştigător
| Mykymu a răspuns:

Poate e bateria defecta, sau incarcatorul... Mai bine intrebi la un service de telefoane. Oricum... nu e normal sa se intample asta.

3 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Cel mai probabil daca face asa este bateria defecta si trebuie inlocuita. Cati ani are?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai am un alt incarcator i-a sa il folosesc pe cel original si vad daca mergewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Abia am cumparat telefonul!