| YoloTime a întrebat:

Buna TPU big grin, De craciun vreau sa imi iau un telefon pana in maxim 1500 lei.Trebuie sa aleg dintre 2 modele si nu stiu ce sa aleg dintre ASUS ZenFone 2 ZE551ML 4gb sau Allview P8 Energy.Voi ce ati alege? P.S nu stiu daca am ales categoria potrivita

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Asus Zenfone 2 ZE551ML ( varianta cu 64 GB memorie internă & 4 Gb RAM) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=7583&idPhone1=6917

Toate cele bune!

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Eu as zice Wileyfox Storm. Astia nu abandoneaza softul, lasandu-l cu exploituri.

| Dugalle a răspuns:

Nu lua Allview. Hardul celor de la Allview este fenomenal, chiar bun si la pret accesibil dar telefonul are si soft. Softul e groaznic, mereu are sau apar probleme.

Incearca si tu un LG G3, mai stange un ban, mai asteapta, chiar merita.

Pacat, daca aveau si softul bun, erau chiar o firma misto.

| Cosmin1I a răspuns:

Incearca ceva de la HTC sau Samsung si atat..in special HTC

| George_Sima_2000 a răspuns:

Am eu un Lenovo a 2010 dual din nou nouț qoad care 250 leu