| Creata3458 a întrebat:

Daca dezinstalez subway surfer sau candy crush si il instalez din nou... pierd bani sau nivelul, tot ce am realizat pana acum? tin sa pecizez ca sunt "inscrisa" si cu facebook-ul!
Funda celui mai util si bun raspuns.
Multumesc anticipat tuturor! happy

Răspuns Câştigător
| loverboy111 a răspuns:

La subways surfer pierzi tot. La candy crush nu daca te loghezi iar cu facebook la el. Funda?

3 răspunsuri:
| SonicTheHedgehog a răspuns:

La subway surfers iti pierzi tot am patit la fel laughing numai scorul se salveaza

| mondici a răspuns:

Daca ti-ai bagat e-mailul atunci nu o sa pierzi banii si nici scorul cand il instalezi din nou iti bagi e-mailul si vei incepe de unde ai ramas
Bafta!

| Mondo a răspuns:

Da laughing Garantat il pierzi laughing Am patit-o si eu laughing Aveam un scors atat de fain pe Subway si din prostie l-am sters. Cand l-am instalat din nou nu mai era nimic. Totul o luase de la 0.