| Cristi1Cristi1IdlibParty a întrebat:

Daca gresesti de maxim de ori si codul PIN si codul PUK, cum poti sa iti refaci cartela valida si sa poti introduce codul vechi sau cel nou, in caz ca iti dau cei de la RDS un cod nou? Dau funda.winking

Răspuns Câştigător
| Aliona00 a răspuns:

Nu ai de ales ori iti cumperi numar nou sau te duci la moldtelecom VS Orange

2 răspunsuri:
| Robi1444 a răspuns:

Nu poti

| Mirke a răspuns:

Moldtelekom? la codul puk ai 10 incercari si pierzi accesul definitiv. acela il gasesti pe cartela cumparata, sau il aflii de la operator, respectiv RDS!