| Sîrca_Ionel_1996 a întrebat:

Daca imi fac abonament la Vodafone (sau oricare alta rețea )imi pot lua iph 6s de la ei, atunci pe moment?

2 răspunsuri:
| AliLina2 a răspuns:

Da,iti poti achizitiona daca iti faci abonament de la 40 de euro in sus.dar tot trebuie sa mai platesti cel Putin 1000 de lei diferenta pentru a-ti da telefonul pe loc.

| LucyndaBianca a răspuns:

Depinde de ce fel de abonamet iti faci.
De exemplu la un abonamet de 5 -10 euro clar nu it vor da un Ipone, ma ales 6-le.S-ar putea sa primesti un Iphone la un abonament de la 10 euro in sus.Sau chiar de la 20 de euro in sus.
Dar vezi ce oferte au si tu decizi daca merita.