| Anonim445zzz a întrebat:

De ce imi apare cand conectez iPhone-ul la PC doar iTunes-ul? Ca de obicei mai imi aparea in My computer un folder numit " Paul iPhone ". Cum pot sa fac ca sa imi apara acest folder?

3 răspunsuri:
| Alelulu a răspuns:

Pai poate inainte nu aveai itunes ul instalat. Acum daca te uiti atent cand ti se deschide itunes ul pentru sincronizare intr un colt trebuie sa scrie paul iphone happy si sa ti arate toate "device urile " cu care te ai conectat la itunes happy

| Ghibanu_Angelo-Nicolas_1993 a răspuns:

La mine ii exact la fel.daa ai laptop incearca pe el ca merge(iti garantez)

| Anonim445zzz explică (pentru Ghibanu_Angelo-Nicolas_1993):

Dar mi-a mai mers din cand in cand. Doar ca nu stiu ce are de un timp.