| antonika25 a întrebat:

De curand mi-am cumparat un telefon Vodafone 875, cu wi-fi, desigur. La inceput imi mergea perfect dar de cand m-am conectat cu telefonul la laptop si am mutat niste fisiere nu imi mai merge wi-fi. Nu merge la niciun alt router. Aveti vreo idee de ce nu merge? Oare imi trebuia un fisier anume si l-am mutat...asta sa fie problema? P.S.E urgent, dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| petrica25 a răspuns:

Reseteaza tel

1 răspuns:
| Maria6969 a răspuns:

Ar trebui sa il duci la un servis sau sa il duci la magazinull Vadafone