| cristyblue1999 a întrebat:

Buna TPU happy. De curand mi s-a magnetizat o cartela de frog si am gasit prin casa o veche cartela de cosmote (2 ani). In fine, am pus-o in telefon si mi-a cerut PIN-ul. L-am gresit de 3 ori si acum imi cere CODUL PUK. Am tastat de pe telefonul unei persoane cunoscute ( de pe COSMOTE ) *100#. Am dat la PUK, am tastat numarul si mi-a cerut un fel de parola Self Care. Poate nu a mers de pe telefonul acelei persoane sau nu stiu...

Ma puteti ajuta? Numarul de telefon : 0764997005

Răspuns Câştigător
| XSmokerxx a răspuns:

Cea mai sigura si mai buna varianta este sa mergi la cosmote cu cartela sa iti scoata codurile.Cred ca ei pot sa te ajute si cu cartela frog.

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Parola aia self care e o parola pe care trebuie sa o compui tu si aceea va fi noul tau pinsi pe care trebuie sa il tii minte.

| lucian_2018 a răspuns:

Cred ca iti cerea seria de pe spatele cartielei

| aleeeeeex a răspuns:

Salut. Mergi la un magazin cosmote.