| alinagerul56 a întrebat:

Deci...cu siguranta stiti modul "vizitator" de pe telefon...eh..bine ii pui o parola...si eu am pus modul vizitator si am uitat parola chiar nu stiu ce sa fac dar nici nu vreau sa afle vro cineva ptc mi s-a mai intamplat cv de genul...oricum....stiti cumva ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Dacă nu poți folosi resetarea generală, mergi cu el la un service GSM. Trebuie să îți salvezi tu sau persoana de la service cât se poate din datele personale și apoi îți va schimba sistemul de operare (îți pune același sistem sau unul mai nou) și pornești de la zero. Dacă spui că ți s-a mai întâmplat, cum ai rezolvat atunci?
Prima variantă pe care trebuie să o iei în considerare, zic eu, este să te gândești bine, care era parola?

1 răspuns:
| alinagerul56 explică:

Mersi mult.dar eu ma intrebam daca as putea fara sa il duc la un service ptc nu prea am timp si daca resetand telefonul as putea sa imi svez tot ce am in telefon? Oricum cred ca stii ca nu pot vedea pozele.