| anonim_4396 a întrebat:

Deci nu stiu ce am facut sau ce are telefonul meu ca nu imi mai apare lista de contacte in contacte. Deci intru in contacte e gol. Daca apas pe cursor si scriu o litera de exemplu: A imi apar cateva contacte ce incep sau contin litera. Dar asa nu gasesc nici un contact in contacte. E gol. Ce ar trebui sa fac sa revina la normal? Dau funda

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina ai copiat agenda in sim, mergi in telefon si setează sa i ti apară contactele pe care le ai salvate in cartelă, deoarece in telefon nu ai salvat nimic, s au intr e timp poate ai rezolvat problema? O seară bună si multă multă sanatate. Sarut mînuțele.

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Merci am rezolvat, mi-am luat un telefon nou ca oricum acela era destul de vechi si ba nu mergea una ba alta. Mervi de raspuns oricum iti dau funda happy

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc mult pentr u funda, sarut mînuțele.

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da nu ai pentru ce. big grin big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma poate ajuta cineva?