| korenix a întrebat:

Ieri am incarcat telefonul cu 20 euro. (Orange)
Am consumat 5 euro bagand o optiune.
Deci mai am 15 euro.
Vreau sa stransfer 5 euro dar nu pot, imi spune ca trebuie sa fiu in perioada activa (sunt) si sa consum cel putin 5 euro.
Am conumat 5 euro pe optiunea aleasa.
Ce pot sa fac?
Funda!

Răspuns Câştigător
| soloangel01 a răspuns:

Da, poti trimite de mai multe ori, eu am trimis doar de doua ori 3 euro. Este adevarat ce a spus si Ien0, numarul caruia ii transferi nu poate trasfera credit 30 de zile.

3 răspunsuri:
| Irinelp a răspuns:

Daca ti-a transfert cineva credit tie nu poti transfera si tu altora decat dupa 30 de zile.

| soloangel01 a răspuns:

Incearca mai tarziu... eu stiu ca se poate transfera doar intre 1-3 euro, maxim. Dar poti trimite de mai multe ori.

| korenix explică (pentru soloangel01):

Pot trimite de mai multe ori pe acelasi numar?

| soloangel01 a răspuns (pentru korenix):

Da, poti trimite de mai multe ori, eu am trimis doar de doua ori 3 euro. Este adevarat ce a spus si Ien0, numarul caruia ii transferi nu poate trasfera credit 30 de zile.