| miacska13 a întrebat:

Buna TPU happy, ieri m-am uitat ce abonamente sunt la Cosmote pentru telefoane, si am gasit chiar foarte multe, dar mi-am gasit unul preferat, pentru Samsung Galaxy SIII mini, telefonul costa 1 leu si daca comanzi online primesti si husa pentru el, mi s-a parut ok pana aici, si m-am uitat si la abonament, acolo scria: " Abonament Free L(24 luni) ", ok mi-am deschis o noua pagina ca sa caut ce inseamna abonamentul Free L, am gasit doua promotii, unul este Free L Promo si celalalt este Free L simplu, oferta este acelasi doar la pret difera, unul este de 17 euro (Promo), si celalalt 31 euro(simplu), telefonul s-ar putea cumpara cu abonamentul Free L Promo cu 17 euro?
Dau funda :* big grin!

Răspuns Câştigător
| Gogu_Ilinca_1998 a răspuns:

Da. Adica din cate stiu ...am si eu Samsung galaxy s3 mini si mi l-am cumparat la abonament. Dar asta ar insemna ca in fiecare luna sa dai 17 euro sau 31 de euro dar cred totusi la cel de 31 de euro ar dura mai putin ....adica cam vreo 20 de luni sau mai putin.