| jmmichirie a întrebat:

Imi poate explica cineva cum pot face retea wifi cu ajutorul unui Telefon Nokia lumia? Mm..eu am Internet pe cartela si vreau sa fac retea wifi. Se poate? Dau funda.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Trebuie să GHICIM ( exact ) ce model de telefon ai? rolling on the floor

Asta pentru a vedea dacă are funcţia Wi-Fi HotSpot...
Evident, trebuie să precizezi şi pe ce vrei să foloseşti netul : pe alt telefon sau pe Pc/laptop...

Poate revi cu detalii big grin

Toate cele bune!

| jmmichirie explică:

Am lumia 625 si vreau sa fac retea pentru alt telefon..nokia 700.

| jmmichirie explică:

Lumia 625. Sa fac retea cu alt tel.