| adisoimadrian a întrebat:

imi ziceti va rog si mie daca imi pun whatsapp pe telefon si nu am abonament (sunt pe cartela) atunci cand il descarc imi pot lua 1$ pe an?

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Nu dar dupa 1 an trebuie sa platesti daca mai vrei sa-l mai folosesti. mi se pare ca poti plati pe 4 ani dupa dar doar daca vrei tu, nu o sa-ti ia cu "japca" niciun ban.

1 răspuns:
| AlinG5 a răspuns:

Nu, e gratis 1 an apoi daca vrei sa il mai folosesti platesti dar nu mult. putin! Mi se pare ca il poti dezinstala si sa il instalezi si ai gratis din nou happy