| peter123456789 a întrebat:

Buna TPU

intrebarea mea este urmatoarea:
care este diferenta dintre iphone ( orice model ) si android (orice model)
va rog sa dati un raspuns cat mai rapid!

cine raspunde primul si corect primeste funda

Răspuns Câştigător
| iusy98 a răspuns:

Pentru aplicatiile la iphone trebuie sa platesti+greu de gasit free(rar) si la android ai marketul unde ai si aplicatii gratis si gasesti si free pe alte site-uri.Deci android=mai bun. fundabig grin

1 răspuns:
| SunshineGirliuli a răspuns:

IPhone 4s are 512 MB RAM iar iPhone 5 probabil tot atat avand in vedere ca nu s-a mentionat nimic legat de memorie.La display s-a omis faptul ca Galaxy S3 are ecran AMOLED, spre deosebire de iPhone care are TFT.
La conectivitate trebuia mentionat faptul ca S3 are NFC, spre deosebire de celelalte doua.
In rest, destul de asemanatoare ca specificatii, cu un plus pentru Apple pentru optimizarea software (motiv pentru care nici nu s-au obosit sa mai adauge RAM)