| oo3 a întrebat:

Buna TPU :La un telefon mobil cu Android se poate face o schimbare sa treacă la windows 8

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu.

| RxTx a răspuns:

Niciodata pentru ca procesoarele AVR ale telefoanelor nu stiu atat de multe instructuini pe cat ar avea nevoie ca sa poata rula windows xp 7 sau 8

Poti sa iti instalezi pe el doar windows CE 5.0
sau WINDOWS CE 6.0
care e foarte greu de folosit pentru ca nu merge nimic de la un alt windows la el
iar pentru windows-ul CE nu sau facut multe lucruri
nici macar winamp nu sa fabricat

| RobertSteaua02 a răspuns:

Nu

| victor30 a răspuns:

Telefoanele care suporta sisteme de operare Android raman pe Android, cele care suporta Windows raman pe Windows. Deci raspunsul este NU.

| TrunkSss a răspuns:

Doar la Htc hd2 se poate.