| Pasztor_David_1990 a întrebat:

luna viitoare am ocazia sa primesc ceva mai special, acel ceva fiind un Apple Iphone 5S sau un Sony PlayStation 4 si chiar nu ma pot decide, de amandoua as avea nevoie dar deocamdata trebuie sa aleg doar unul dintre acestea Mersi de raspunsuri

Răspuns Câştigător
| CTLN a răspuns:

Apple iphone 5s. nici nu mai sta pe ganduri... o sa te plictisesti repede de ps 4. asa telefonul, pe langa ca e iphone, e si foarte folositor. plus ca ai jocuri cate vrei pe el big grin

1 răspuns:
| LTAA a răspuns:

IPhone 5S.