| d0areu a întrebat:

m-ar interesa sa imi cumpar un telefon de Craciun. Ce parere aveti despre Sony experia z? Dati-mi mau multe exemple de telefoane de genul acesta pe care as putea sa imi cumpar pana in 1500 lei care sa aiba camera foto buna si sa ma pot juca orice joc pe el. DAU FUNDA!

9 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse modele la linkul :
http://www.emag.ro/......ricedesc/c

http://www.pcgarage.ro/......undara-da/

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomand Huawei Ascend P7: http://bit.ly/1wAVvxo
Un telefon cu un design si specificatii excelente pentru pretul lui. Cel putin eu pe acesta l-as achizitiona in acest segment de pret.

| AliLina2 a răspuns:

Salut,Z1 ar fi excelent, este rezistent la apa, are 2 GB pe RAM, procesor Quad Core tactat la 1, 5 Ghz, doua chipest-uri, 4 G, camera foarte buna.
Cateva telefoane care s-ar putea sa iti mai placa ar fi:
-Allview X2 Soul(1200 lei), are camera de 13 pe spate si 5 pe fata, 2 GB pe RAM, procesor Octa Core tactat la 1, 7 Ghz, android 4.4 KitKat, ecran Super Amoled Full H!
-Alcatel One Touch Idol X Plus(in jur de 1200 lei), camera de 13 MP pe spate si 2 pe fata, procesor Octa Core tactat la 2 Ghz, 2GB pe RAM, si 32 GB intern!
-LG G2(in jur de 1400 lei), camera de 13 MP pe spate si 2 pe fata, procesor Quad Core tactat la 2, 2 Ghz, 2 GB pe RAM, ecran Full HD IPS.
Numai telefoane bune pe partea foto&gaming.

| AliLina2 a răspuns:

Frate,Ascend P6 si P7 au probleme la camera, se blocheaza, nu se stie care e faza dar se blocheaza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AliLina2):

Atat au fost de prosti inginerii de la Huawei incat sa il proiecteze cu defecte? Iti spun eu, sansele ca o gama de telefoane sa iese cu defecte pe poarta fabricii, sunt aproape nule. Inainte de a le scoate spre vanzare, trec printr-o serie de teste. Daca se mai intampla sa se defecteze vreunul ca orice alt telefon, nu inseamna ca toate au defectul asta. Nu mai generalizati aiurea, induceti oamenii in eroare!

| FanLenovo a răspuns:

Poti cumpara un Samsung Galaxy S4 mai ales ca acum este la reducere la Emag, iti sugerez Black Edition happy

succes.

| d0areu explică (pentru FanLenovo):

M-am gandit eu la Samsung galaxy, dar cineva mi-a spus ca aceste telefoane nu sunt asa de rezistente, se sparg foarte usor.

| FanLenovo a răspuns (pentru d0areu):

Nu este adevarat.

Totusi mai am o sugestie pentru tine:
Huawei Ascend P7

Iti sugerez ascend p7 deoarece este rezistent avand Corning gorilla Glass 3.

| theproX a răspuns:

Galaxy S4. galaxy s5 mini. iphone 4... LG optimus l9 II... Nokia lumia 630... LG g pro. Aceste telefoane sunt pentru bugetul tau insa daca vrei sa te joci orice si o camera buna alege Galaxy Note II sau LG G2 ele sunt intre 1500-2000 cred