| kkarpenter a întrebat:

Mi-am luat de curand un S4 mini si de o vreme primesc anunturi pe ecran ca sa descarc nu stiu ce aplicatii, si nu am optiunea de a refuza, iar daca dau pe tasta home mi se duc in bara de notificari si nu le pot sterge..cum pot scapa de ele?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Pai daca se duc in bara de notificari e bine. Tine apasat pe ele in bara de notificari si da pe informatii despre apliatie. Si scoate aplicatiile inutile care te bat la cap.