| Dany_Seby_1996 a întrebat:

miai luat un Samsung galaxy s5 mini si miam bagat mufa de la casti in el ca sa ascult muzica si mi sa rupt varful de mufa in telefon dau funda doar ajutatima va rog sad

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Pai fie il duci in service, fie incerci sa pui superglue pe capatul unei mine de pix si sa o introduci sa se lipeasca de capatul minei de pix, iar cand o scoti va iesi si acesta, acum desigur, depinde cat de precis esti tu in situatii de genul, sau daca nu mai are garantie si te pricepi, il desfaci si impingi mufa cu un ac din interiorul telefonului.

| Sarcopt a răspuns:

Dul în service, nu ai cum să scoți vărfu

| Chis_Ionut_1995 a răspuns:

O singură modalitate ..sa îl duci la un service pentru telefoane. ..cosmos alte sau celelalte