| NicollNikkyKv a întrebat:

nu stiu ce sa aleg intre Samsung galaxy s3 sau Samsung galaxy grand duos?thinking
vreau sa imi ziceti ce are in plus sau in minus unul fata de celalalt?
si ofera Funda + VOT CELUI CARE IMI ZICE SI DACA Samsung galaxy grand este mai mare ca s3, m-am uitat pe yt si asa am vazut dar in poza nu prea pare thinking

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Anonimuss124568 a răspuns:

La marime sunt egale dar in interior la piese si viteza netului diferite Galaxy SIII este mai bun are viteza foarte mare la iternet daca esti consumator des eu iti recomand SIII din proprie experienta

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

S3 are un procesor mai buna, o rezolutie mai buna la ecran si e si un pic mai mic si mai usor de tinut in mana

| TwiSt1997 a răspuns:

S3.