| Vlad_Vladutz_1994 a întrebat:

Peste 2 zile vreau sa-mi cumpar un smartphone pana in maxim 400 lei.Ce recomandari imi dati si de ce? Multumesc

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse modele la linkul :
http://www.emag.ro/......ricedesc/c

http://www.pcgarage.ro/......e-24-luni/

Toate cele bune.

| ApeleazaLaRaspunsulMeu a răspuns:

Salut, Vlad_Vladutz_1994.

Karbonn A5s - 400 lei

Are tot un ecran 480×800 de pixeli, 512 MB RAM, capacitate de 4 GB de stocare și posibilitatea de a extinde stocarea cu 32 de GB

Yezz Andy A4E-380 lei

Andy A4E are un procesor dual-core Mediatek, Android 4.2 Jelly Bean și 512 MB de RAM. Capacitatea de stocare e de 4 GB, dar se poate extinde printr-un card microSD la 64 de GB.

| NickPop a răspuns:

Allview e2 living

| Aresasus a răspuns:

Utok 401d sau Samsung Galaxy Fresh sau Allview A6 Quad sau Allview P4 Life sau daca vrei ceva ieftin si bun, Evolio Onix. Pot sa spun ca le-am incercat pe toate, si sunt f. bune...le gasesti pe Emag sub 400 lei. Optional Alcatel Pop C3 sau Galaxy Trend Plus care sunt putin mai bunicele.....eu recomand P4 life, memoria fiind mai buna... Sper ca te-am ajutat

| Bubu_Fkt_2000 a răspuns:

Samsung galaxy s1/s2

| stefanpalau a răspuns:

I-ati Microsoft Lumia 535 are 8 gb, camera frontala, 5 inch, 3G, Windows Phone 8, 5 mp. La altex este 499.90 lei si eu il am si sunt multumit.