| Coroama_Lucian_Nicolae_1998 a întrebat:

Recent am achizitionat un Iphone 4s si acum am o problema si nu stiu cum sa o rezolv? Sunetul nu functioneaza pentru aplicatii si taste dar daca ma apeeaza cineva sa primesc mesaj sunetul merge? Cine ma poate ajuta cu un raspuns dau funda! Multumesc

2 răspunsuri:
| MobitelServiceGSM a răspuns:

Salut, defectul pe care-l ai este probabil de la conectorul usb. Incearca sa-l cureti cu o periuta umezita in spirt sau alcool.
Cea mai buna solutie, este totusi sa apelezi la un service iphone pentru schimbarea acestei componente de incarcare.
Ai mai jos niste link-uri:

http://www.service-iphone.info