| HalloweenSamy a întrebat:

Samsung galaxy s4 vs LG G3 vs Samsung galaxy note 3 vs Samsung galaxy s5 vs Iphone 5s 16 gb( sunt 16 gb prea putini?) vs Lg Nexus 5 vs iphone 5c 32 gb vs HTC one m8. Ajutor repede imi iau unul inainte de anul nou si vreau sa fiu sigur asa ca va rog sa imi spuneti care si de ce. DAU FUNDA DOAR PE RASPUNSUL CARE MA AJUTA SI CARE IMI SPUNE CE ARE UN TELEFON FATA DE ALTUL SI DE CE AR TREBUI SA IL ALEG.

14 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Bine că n-ai mai pus vreo 10 modele =))

Dintre acestea, eu aş alege LG G3 ( 32GB ), deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

http://www.smartprix.com/......tlkagl.php

Toate cele bune.

Sărbători Fericite!
http://i.imgur.com/1e0N7Bl.jpg

http://i.imgur.com/2q6KoEi.jpg

| HalloweenSamy explică (pentru bursuc001):

AM pus doar 8 rolling on the floor O sa ma mai gandesc la propunerea ta dar imi displac butoanele de pe spate sad

| bursuc001 a răspuns (pentru HalloweenSamy):

Da, da laughing

| HalloweenSamy explică (pentru bursuc001):

Tie iti plac butoanele situate pe spate?

| bursuc001 a răspuns (pentru HalloweenSamy):

Nu-i prea practică chestia cu butoanele pe spate sad

Oricum, dacă nu-ţi place, poţi alege Samsung Galaxy Note 3 ( este următorul ca şi performanţă )...

| RaduTN a răspuns:

Clar Samsung GALAXY S5, este foarte performant, poti rula toate aplicatiile si jocurile aparute in momentul de fata, si cele ce vor aparea in urmatorii 3-4 ani. Are camera buna, ecran foarte mare. Si bateria este foarte buna, are 2800 miliamperi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphone 5s e mult mai bun decat toate. Dar mai bine iti iei un Iphone 6 ca nu e mare diferenta de pret intre Iphone5s si Iphone 6

| HalloweenSamy explică (pentru anonim_4396):

Nu am bani de iphone 6 rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru HalloweenSamy):

Frate Iphone 5S e 32 milioane si Iphone 6 e 36 milioane happy

| HalloweenSamy explică (pentru anonim_4396):

Iphone 5s e 24 milioane si iphone 6 e 32 milioane

| anonim_4396 a răspuns (pentru HalloweenSamy):

Da ai dreptate asa e. Dar cumpara Iphone5S

| maria89nic a răspuns:

Iphone 5s si da, iti ajung 16 gb

| Iuly2001 a răspuns:

Mie nu mi si par prea bune iphonurile asa ca un s5 ar fi cea mai buna alegere daca te gandesti la performanta

| Cretu_Daniel_1993_e6md a răspuns:

Mergi pe Lg G3 daca vrei un ecran mare foarte clar, performanta maxima si poze clare.La camera e un pic mai slab decat S5 dar luand in calcul ca are 1gb ram in plus, ecran qhd de 5.5...Eu am LG g3 si am avut si s5..crede-ma ca e peste s5.Are un design fain si meniul e fooarte customizabl!