| Boss_Robert_1994 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste aplicatii funny pentru android.Si spuneti-mi si mie cum se numeste aplicatia care unesti fata oamenilor din poza intre ele?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CooSsMmiNn a răspuns:

Nu stiu cum se numeste aplicatia aceea. Dar iti pot da exemple de editor de fotografie :aviary, pixl-r express, instagram. Alte aplicatii funny : pou, subway surfers, temple run, gravity guy, my talking tom. Bafta.

1 răspuns:
| Gerrard08 a răspuns:

O aplicatie funny este 2Boi https://play.google.com/store/apps/details?id=r.com.cristi.clipuri_haiose, cea care unesti fata oamenilor nu o stiu.