| robandu99 a întrebat:

Buna tpu..stie careva vreun magazin din cluj care cumpara telefoane folosite sau nefolosite? dau funda big grin

2 răspunsuri:
| Clujean25 a răspuns:

Da, poți să îi cauți pe facebook "Telefoane Cluj", sau pe strada David Ferencz, lângă bijuteria aia de pe colț unde stau țiganii care cumpăra aur laughing

| UffleUFK a răspuns:

Poti sa cauti pe OLX, Okazii, Tocmai si sa selectezi doar anunturi cu telefoane din Cluj, sau daca nu vrei neaparat un telefon nou, amaneturi sunt peste tot. Succes happy