| myramyra a întrebat:

Buna TPU stiti cumva de unde as putea descarca muzica gratuit sau vreo aplicatie ceva? am iphone 6 si nu prea ma descurc pe itunes...

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Scrie pe google numele melodiei + cuvantul download. Ia-o de acolo.

| IDKg a răspuns:

Te complici prea mult cu aplicatiile, mai ales ca nu functioneaza fara net. Eu zic sa inveti sa folosesti ITUNES. Si eu am avut problema asta cand mi-am luat 4s, dar dupa ce te obisnuiesti o sa iti fie mai usor happy
1. Descarci itunes de pe apple.com, apoi il deschizi
2. Conectezi iphone la PC (trebuie sa astepti putin)
3. Cand s-a conectat iti va aparea in coltul din stanga numele telului tau
4. drag and drop fisierul de muzica in itunes
5 Apesi in coltul din stanga pe telul tau si dai sincronizare(dreapta jos) si transferi muzica big grin
Sper ca te-am ajutat happy