| cOsmania a întrebat:

Sunt nedumerit si nu stiu care dintre aceste 2 telefoane sa le iau:
Motorola Moto E(am vazut ca are specificatii destul de bune, andoid la zi gorilla glass 3 si altele)
sau
Orange Gova (procesor quad display generos de 4.5, 4G)
TIN SA PRECIZEZ CA O SA STAU MULT PE NET SI O SA MA JOC JOCURI MAI MARI GEN DEADTRIGGER 2
multumesc, anticipat! funda!

Răspuns Câştigător
| Disperatu a răspuns:

Din cele doua recomand Orange gova.

2 răspunsuri:
| StefTheDude a răspuns:

Evita telefoanele cu android. se blocheaza des si mult. iti spun din propria experienta

| cOsmania explică (pentru StefTheDude):

Depinde poate ai avut tu un telefon mai "naspa" eu sunt pe android pe 2 ani si nici nu m-as gandi la alt sistem de operarewinking